© Copyright 2021 DDMovies - All Rights Reserved

OFERTA

Relacje z wydarzeń

Organizujesz konferencje, wystawę, targi, imprezę czy pokazy.
Warto to utrwalić. Film posłuży nie tylko do promocji, ale przy następnej edycji wydarzenia może być jego zaproszeniem.

Filmy promocyjne

Pokaż jak działa Twój biznes. Zamów film z nowo otwartej działalności lub przedstawiający ofertę Twojego przedsiębiorstwa. Opowiedz o historii firmy lub zaproś do swojego lokalu. Pomożemy w stworzeniu scenariusza.

Filmy Ślubne

Podziękowania dla rodziców, przyjaciół, nowoczesne klipy ślubne w postaci teledysku i filmu ślubnego. Utrwalimy najważniejsze dla Ciebie chwile. Działamy na terenie Bielska-Bialej, Szczyrku, Cieszyna, Żywca, Pszczyny, Oświęcimia, Wadowic. Dojedziemy w każde miejsce. Wyślij zapytanie o ofertę, odpowiemy na każde Wasze pytanie.

Filmy urodzinowe

Dwa w jednym, prezent dla solenizanta i najlepszy sposób na udane przyjęcie urodzinowe. Niezapomniany materiał video dla jubilata ze zdjęciami, ulubionymi utworami czy fragmentami filmów. Na poważnie i na wesoło. 

Social Video

Krótkie filmy idealne do promowania firmy w social media. Zwiększaj zasięgi na Facebooku, angażuj fanów na Instagramie. Stworzymy dla Ciebie również ruchome tło, które zwiększy atrakcyjność twojego fanpaga.

Filmy i fotografia z drona

Ujęcia z powietrza i fotografia z lotu ptaka to idealna forma na prezentację Twojego biznesu, nowych lokalizacji czy inwestycji. Pokaż się z innej strony ;)

© Copyright 2020 DDMovies - Wszystkie prawa zastrzeżone